Wygrana Chelsea, hat-trick Diego Costy (wideo)

Kategoria:

0
0

W spotkaniu lidera i wicelidera Premier League, Chelsea Londyn pokonała na Stamford Bridge Swansea 4:2. Pierwsze minuty spotkania to przewaga gości. Wynik otwarł w 11. minucie John Terry, gdy skierował piłkę do własnej bramki. W końcówce pierwszej połowy „The Blues” zdołali wyrównać po bramce Diego Costy (45′). Druga połowa to dominacja gospodarzy. W 56. minucie znakomitą akcją popisali się Hazard, Fabregas i Costa, a ten ostatni zanotował kolejną bramkę. Hat-tricka były snajper Atletico Madryt dopełnił w 67. minucie. Czwarta bramka dla Chelsea padła po strzale Loica Remiego (81′). „Łabędzie” zdołali jeszcze odpowiedzieć golem Jonjo Shelvey’a (86.’). Całe spotkanie w barwach gości rozegrał Łukasz Fabiański, który mimo puszczonych bramek, zagrał solidnie i pewnie.