Szalona końcówka w Pucharze Grecji, na bramce stanął… napastnik (wideo)

Kategoria:

0
0

Wielkie emocje towarzyszyły końcówce spotkania AEK Ateny – Olympiacos Pireus w półfinale Pucharu Grecji. Pierwszy mecz zakończył się wyjazdową wygraną drużyny ze stolicy Grecji 2:1. Olympiacos więc starał się naciskać, co poskutkowało golem w 82. minucie. Wciąż jednak do awansu brakowało im jednego trafienia.

W doliczonym czasie gry, w ciągu zaledwie minuty dwie żółte kartki otrzymał bramkarz AEK. Przy wyczerpanym limicie zmian, na bramkę wszedł będący na boisku od kilkunastu minut Hugo Almeida, którego widzimy zazwyczaj na pozycji… środkowego napastnika. Nie przeszkodziło to jednak jego zespołowi w utrzymaniu wyniku i awansie do finału Pucharu Grecji, gdzie zmierzą się ze zwycięzcą dwumeczu Panathinaikos – PAOK.