Fantastyczne widowisko, Liverpool na remis z Arsenalem (wideo)

Kategoria:

0
0

W spotkaniu 17. kolejki Premier League Liverpool zremisował po fantastycznym widowisku z Arsenalem 2:2. Od początku starcia na Anfield lepiej prezentowali się gospodarze, którzy swoją przewagę udokumentowali w 45. minucie za sprawą trafienia Philippe Coutinho. The Reds nie nacieszyli się jednak prowadzeniem zbyt długo, bowiem w drugiej minucie doliczonego czasu pierwszej połowy do wyrównania doprowadził Mathieu Debuchy. Gra w drugiej części spotkania również toczyła się pod dyktando drużyny Brendana Rodgersa, ale bramkę znów zdobyli Kanonierzy – w 64. minucie Brada Jonesa pokonał Olivier Giroud. W drugiej minucie doliczonego czasu gry z boiska za drugą żółtą kartkę wyleciał Fabio Borini i w tym momencie wydawało się, że goście nie dadzą sobie wydrzeć z rąk trzech punktów. Stało się jednak inaczej – w 7. minucie doliczonego czasu do wyrównania doprowadził Martin Skrtel i cenny dla Liverpoolu punkt pozostał na Anfield.