Gol Lewandowskiego nie pomógł, Bayern odpada z LM w cieniu kontrowersji (wideo)

Kategoria:

5
1

Real Madryt pokonał po dogrywce Bayern Monachium 4:2 i awansował do półfinału Ligi Mistrzów. Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 dla „Królewskich”.

Wynik spotkania w 53. minucie otworzył Robert Lewandowski. Polak pewnie wykorzystał rzut karny. „Królewscy” odpowiedzieli golem Cristiano Ronaldo(76′). Dwie minuty później Bayern ponownie objął prowadzenie po samobójczym trafieniu Sergio Ramosa. Ostatecznie to „Królewscy” cieszyli się z awansu dzięki dogrywce, w której popisali się trzema trafieniami. Dwa z nich należały do Ronaldo, zaś wynik spotkania ustalił Asensio.

Bayern kończył mecz w 10-tkę po niesłusznym wyrzuceniu z boiska Arturo Vidala pod koniec regulaminowego czasu gry. Sędziowie nie popisali się także przy drugim trafieniu dla Realu, kiedy Cristiano Ronaldo był na wyraźnym spalonym.